tez uważam że Messi może szukać nowych wyzwań w nowym klubie, tak to bywa w tym sporcie i nic na to nie poradzimy. Osobiście uważam że jeśli miałby biegać znudzony i nieefektywny w Barcelonia to wolałbym go jeszcze zobaczyć spektakularnie grającego w premier ligue.
ale to już widać jak Messi coraz częściej przejmuje role dogrywającego bo tak się dzieje w pewnym wieku z napastnikami, więc Ney raczej może tylko na tym zyskać zostając w Barcelonie
wiem że to nie jest jego była drużyna ale wcześnie omawialiście taką sytuacje jako podobną w zachowaniu zawodnika.Tu nie ma znaczenia ile bramek strzeli i która to jest bramka w kolejności po prostu szacunek dla kibiców z którymi jesteś w jakiś sposób związany tego wymaga.
Czyli według ciebie piłkarz grający przeciwko swojej dawnej drużynie strzela hatricka i dopiero przy 3 bramce jest smutny a przy pierwszych dwóch tańczy z radości ??
Czyli według ciebie piłkarz grający przeciwko swojej dawnej drużynie strzela hatricka i dopiero przy 3 bramce jest smutny a przy pierwszych dwóch tańczy z radości ??
Komentarze
0
tez uważam że Messi może szukać nowych wyzwań w nowym klubie, tak to bywa w tym sporcie i nic na to nie poradzimy. Osobiście uważam że jeśli miałby biegać znudzony i nieefektywny w Barcelonia to wolałbym go jeszcze zobaczyć spektakularnie grającego w premier ligue.
0
Ale mecz ma wysokie tempo i się dobrze ogląda z Ballantinesem w szklaneczce.
0
ale to już widać jak Messi coraz częściej przejmuje role dogrywającego bo tak się dzieje w pewnym wieku z napastnikami, więc Ney raczej może tylko na tym zyskać
zostając w Barcelonie
0
wiem że to nie jest jego była drużyna ale wcześnie omawialiście taką sytuacje jako podobną w zachowaniu zawodnika.Tu nie ma znaczenia ile bramek strzeli i która to jest bramka w kolejności po prostu szacunek dla kibiców z którymi jesteś w jakiś sposób związany tego wymaga.
2
Czyli według ciebie piłkarz grający przeciwko swojej dawnej drużynie strzela hatricka i dopiero przy 3 bramce jest smutny a przy pierwszych dwóch tańczy z radości ??
2
Czyli według ciebie piłkarz grający przeciwko swojej dawnej drużynie strzela hatricka i dopiero przy 3 bramce jest smutny a przy pierwszych dwóch tańczy z radości ??
0
Na szczęście dobra forma Ceska i całego ataku zniwelowała błędy i słabość obrony .
0
Bedzie skandal !. Bo dla Betisu dwa razy nie podyktowano karnego za zagrania ręką.
0
Narobiłeś nam strachu Leo ! Chwile odpocznij i bierz się za ten rekord !
0
widać , że nie darzy wielkim uczuciem Cristiano skoro dał go na 2 miejsce